Kování pro nábytkové dveře

Informace

Kování pro nábytkové dveře 

Tyto systémy s montáží do horní a dolní vodící kolejnice mohou býti použity pro posuvné či otevíravé dveře. Posuvné a otevíravé interiérové dveře mohou být jednokřídlé či dvojkřídlé. Výplň posuvných dveří může být dřevěná i skleněná. Tloušťka desek, které mohou být použity, jsou od 16mm do 40mm. Taktéž lze použít výplně skleněné, zrcadla, barevná skla s tloušťkou 4mm a 6mm. Typy systémů a jejich jednotlivé vlastnosti použití zobrazuje tabulka níže.

Použití:

 • v pokojích
 • v šatnách
 • v kancelářích
 • Open

  Systém otevíravého kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Systém kování OPEN je charakteristický svou jeduchostí. Kombinuje prvky ze systémů skládaných dveří a posuvných dveří. Madla z hliníkových systémů pro posuvné dveře lze použít jako rukojeti. Kování je zafrézováno do dveřního dilce pro jeho minimalizaci. Systém je vybaven zádržným magnetem, který zajišťuje dveře v zavřené poloze. Tloušťka dřevěné dveřní výplně může být 18mm až 24mm. Nosnost dveřních křídel je do 35kg.

 • Bifold

  Systém sklopného (skládacího) posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní, lze použít pro dvou a čtyř křídlé sklopné dřevěné dveře. Hlavním prvkem systému BIFOLD je horní kolejnice s příslušenstvím. V tomto systému se využívájí kovové čepy s plastovou povrchovou úpravou. Tato kování slouží jako vodítko. V závislosti na preferencích zákazníka nabízíme dva typy závěsů v barvě (chromované nebo mosazné). Standardní závěs a závěs Lux je v stříbrné barvě. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 40mm. Nosnost dveřních křídel je do 15kg.

 • Duofold

  Systém sklopného (skládacího) posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní, lze použít pro dvou a čtyř křídlé sklopné dřevěné dveře. Hlavním prvkem DUOFOLD je horní a dolní kolejnice kolejnice s příslušenstvím, které zajistí větší stabilitu při otevíraní dveří. V tomto systému se využívájí kovové čepy s plastovou povrchovou úpravou. Tato kování slouží jako vodítko. V závislosti na preferencích zákazníka nabízíme dva typy závěsů v barvě (chromované nebo mosazné). Standardní závěs a závěs Lux je v stříbrné barvě. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 40mm. Nosnost dveřních křídel je do 15kg.

 • Unifuture 15

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE 15 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 32mm. Nosnost dveřních křídel je do 15kg.

 • Unifuture 30

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE 30 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 32mm. Nosnost dveřních křídel je do 30kg.

 • Unifuture 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 32mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Unifuture II 30

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE II 30 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 32mm. Nosnost dveřních křídel je do 30kg.

 • Unifuture II 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE II 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 32mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Unifuture Glass

  Systém posuvného kování pro skleněné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování UNIFUTURE GLASS lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné skleněné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka skleněné výplně dveří je 6mm. Nosnost dveřních křídel je do 25kg.

 • Future 30

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FUTURE 30 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné horní kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Ve spodní části skříně je druhá dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 24mm. Nosnost dveřních křídel je do 30kg.

 • Future 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FUTURE 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné horní kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Ve spodní části skříně je druhá dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 24mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Future II 30

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FUTURE II 30 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné horní kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Ve spodní části skříně je druhá dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 24mm. Nosnost dveřních křídel je do 30kg.

 • Future II 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FUTURE II 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou zavěšeny na jedné horní kolejnici a dveře se mezi sebou míjejí. Ve spodní části skříně je druhá dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 24mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Superior

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování SUPERIOR lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou naložené a tak skrývají horní a dolní vodící kolejnici. Posuvné dveře jsou zavěšeny na horní kolejnici a ve spodní části skříně je dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm a 18mm. Taktéž u tohoto systému lze použít dveřní madla RAMA, OMEGA, HINT, MULTIOMEGA. Nosnost dveřních křídel je do 60kg.

 • Simple II 30

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování SIMPLE II 30 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou naložené a tak skrývají horní a dolní vodící kolejnici. Posuvné dveře jsou zavěšeny na horní kolejnici a ve spodní části skříně je dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 18mm až 32mm. Taktéž u tohoto systému lze použít dveřní madla RAMA, OMEGA, HINT, MULTIOMEGA. Nosnost dveřních křídel je do 30kg.

 • Simple II 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování SIMPLE II 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře jsou naložené a tak skrývají horní a dolní vodící kolejnici. Posuvné dveře jsou zavěšeny na horní kolejnici a ve spodní části skříně je dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 18mm až 32mm. Taktéž u tohoto systému lze použít dveřní madla RAMA, OMEGA, HINT, MULTIOMEGA. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Outer

  Systém posuvného kování pro dřevěné nebo skleněné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování OUTER lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné nebo skleněné dveře. Posuvné dveře jsou naložené a tak skrývají horní a dolní vodící kolejnici. Posuvné dveře jsou zavěšeny na horní kolejnici a ve spodní části skříně je dolní kolejnice, která zajišťuje větší stabilitu dveří. Kování je navrženo, tak že mezera mezi dveřmi je minimální. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 16mm až 28mm. A tloušťka skleněné dveřní výplně je 4mm, která je vsazena do hlinikového rámu. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Fast 25

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FAST 25 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře mají svou vlastní malou kolejnici, které lze instalovat v nábytku, tak že spára mezi dveřmi bude minimální při plynulém chodu dveří. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 10mm až 42mm. Nosnost dveřních křídel je do 25kg.

 • Fast 50

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FAST 50 lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře mají svou vlastní malou kolejnici, které lze instalovat v nábytku, tak že spára mezi dveřmi bude minimální při plynulém chodu dveří. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 10mm až 42mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Fast R

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FAST R lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře mají svou vlastní malou kolejnici, které lze instalovat v nábytku, tak že spára mezi dveřmi bude minimální při plynulém chodu dveří. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 10mm až 42mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Fast S

  Systém posuvného kování pro dřevěné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FAST S lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné dveře. Posuvné dveře mají svou vlastní malou kolejnici, které lze instalovat v nábytku, tak že spára mezi dveřmi bude minimální při plynulém chodu dveří. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 10mm až 42mm. Nosnost dveřních křídel je do 50kg.

 • Fastor

  Systém posuvného kování pro dřevěné nebo skleněné dveře do nábytkových skříní. Posuvné kování FASTOR lze použít pro jedno, dvou a tří křídlé posuvné dřevěné nebo skleněné dveře. Nosnost dveřních křídel je do 60kg. Tloušťka dřevěné výplně dveří může být 10mm až 42mm a tloušťka skleněné dveřní výplně je 4mm.

 • Mini Cabinet

  Systém posuvného kování pro dřevěné nebo skleněné dveře do nábytkových skříní. Systém MINI CABINET je vhodný pro posuvné dveře o maximální váze 15Kg. Tloušťka dřevěné výplně může být 16mm a 18mm. U tohoto systému může být použitá i skleněná výplň bez rámu s tloušťkou 4mm, 6mm a 8mm. Skleněná výplň v hlinikovém rámovém profilu má tloušťku 4mm.