Kování pro vestavěné skříně

Informace

Kování pro vestavěné skříně 

Tyto systémy posuvného kování s montáží do horní a dolní vodící kolejnice mohou býti použity pro posuvné či skládací dveře. Posuvné interiérové dveře mohou být jednokřídlé, dvojkřídlé, ale i více křídlé. Fantazii a funkčnosti se meze nekladou. Skládací dveře jsou dvoukřídlé nebo čtyřkřídlé. Výplň posuvných dveří může být dřevěná i skleněná. Tloušťka desek, které mohou být použity, jsou 8, 10, 12, 16 a 18mm. Taktéž lze použít výplně skleněné, zrcadla, barevná skla s tloušťkou 4mm a 6mm. Maximální délka kolejnic je 6 metrů a výška dveřního madla je 2,7 metrů. Typy systémů a jejich jednotlivé vlastnosti použití zobrazuje tabulka níže.

Použití:

 • v pokojích
 • v šatnách
 • v šikmém interiéru
 • v kancelářích
 • podkrovní skříně
 • Twin Gama

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo Twin GAMA s jednostranným uchopením.

 • Twin Multi

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo Twin MULTI s jednostranným uchopením.

 • Twin Flat

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo Twin FLAT s jednostranným uchopením.

 • Twin Epsilon

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo Twin EPSILON s jednostranným uchopením.

 • Twin Lambda

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo Twin LAMBDA s oboustranným uchopením.

 • Twin

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg. Systémy posuvného kování Twin na posuvné dveře jsou ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm nebo 10mm. Systémy Twin jsou totožné v použitých komponentách a liší se jen v použitém madlu, které k jednotlivému systému patří. U tohoto systému je použito madlo TWIN s oboustranným uchopením.

 • Delta

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Delta na posuvné dveře je ideální pro použití 18mm dřevěné dveřní výplně. Pro systém DELTA je madlo s oboustranným uchopením.

 • Intero

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Intero na posuvné dveře je ideální pro skleněné nebo PVC dveřní výplně. Tloušťka skleněné nebo PVC výplně je u tohoto systému 4mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu je 18mm. Pro systém INTERO je madlo s oboustranným uchopením.

 • Multiomega

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Multiomega na posuvné dveře je ideální pro skleněné nebo PVC dveřní výplně. Tloušťka skleněné nebo PVC výplně je u tohoto systému 4mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu je 12mm, 16mm a 18mm. Pro systém MULTIOMEGA je madlo s jednostranným uchopením.

 • Rama

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Rama na posuvné dveře je ideální pro skleněné nebo PVC dveřní výplně. Tloušťka skleněné nebo PVC výplně je u tohoto systému 4mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu je 12mm a 18mm. Pro systém RAMA je madlo s jednostranným uchopením.

 • Modern Wide

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Modern Wide na posuvné dveře je ideální pro skleněné nebo PVC dveřní výplně. Tloušťka skleněné nebo PVC výplně je u tohoto systému 4mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu je 18mm. Pro systém MODERN WIDE je madlo s jednostranným uchopením.

 • Modern

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Modern na posuvné dveře je ideální pro použití 18mm dřevěné dveřní výplně. Pro systém MODERN je madlo s jednostranným uchopením.

 • Omega

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Omega na posuvné dveře je ideální pro použití 16mm a 18mm dřevěné dveřní výplně. Pro systém OMEGA je madlo s jednostranným uchopením.

 • Sima

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Sima na posuvné dveře je ideální pro použití 18mm dřevěné dveřní výplně. Pro systém SIMA je madlo s jednostranným uchopením.

 • Smart

  Systém posuvného (pojízdného) a sklopného (skládacího) kování v jednom na posuvné a sklopné dveře pro vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 50kg. Systém posuvného kování Smart na posuvné dveře je ideální pro použití 16mm a 18mm dřevěné dveřní výplně. Pro systém SMART je madlo s jednostranným uchopením.

 • Sloping

  Systém posuvného (pojízdného) kování na posuvné dveře pro šíkmé vestavěné skříně. Nosnost dveřních křídel je do 40kg až 50kg. Systém posuvného kování Sloping na posuvné dveře je ideální pro skleněné, PVC nebo lacobel dveřní výplně. Tloušťka skleněné, PVC nebo lacobel výplně je u tohoto systému 4mm a 6mm. Při použití dřevěné výplně tloušťka použitého materiálu může být 8mm, 10mm, 16mm nebo 18mm. Pro systém SLOPING jde požít madlo z systémů Twin Gama, Twin Multi, Twin Flat, Twin Epsilon, Multiomega, Rama, Modern Wide, Modern, Omega, Sima s jednostranným uchopením a madlo z systému Twin Lambda, Twin, Delta, Intero s oboustranným uchopením.

na stránku
Zobrazeno 1 – 25 z 275 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 275 položek